'Nieuwe start' Jeugdafdeling vv Omlandia.

Geschreven door Johan Staal op . Geplaatst in Prietpraat

Vorige week maakte de voetbalvereniging Omlandia bekend dat met ingang van het seizoen 2016-2017 Jan ten Caat uit Bedum is aangesteld als Hoofd Jeugdopleiding. Het aanstellen van Ten Caat mag worden gezien als een van de nieuwe pijlers onder de jeugdafdeling van Omlandia.

Dat er op het gebied van de jeugdafdeling wat moest gebeuren was iedereen het binnen Omlandia het wel over eens. Iets wat ook nadrukkelijk naar voren kwam in de laatste jaarvergadering vertelt Simon Schuil jr. die naast hoofdtrainer bij De Fivel ook binnen de jeugdafdeling van de eerste klasser uit Ten Boer actief is. ‘Op de laatste jaarvergadering kwam de problematiek binnen de jeugdafdeling opnieuw aan de orde. Vanuit de vergadering kwamen toen duidelijke signalen dat er nu echt wat moest gebeuren. Daar is door een aantal personen van binnen uit de vereniging op de juiste wijze op gereageerd. Dit is voor een aantal mensen binnen de vereniging de aanzet geweest tot deze ‘nieuwe start’. We zijn nu bezig om de vacatures die er zijn op adequate wijze in te vullen en daar zijn we niet ontevreden over. Daarnaast zijn we heel erg blij met het aantrekken van Jan ten Caat als Hoofd Jeugdopleiding. Jan heeft hier bij Omlandia een verleden als jeugdtrainer, dit heeft hij op een verdienstelijke wijze ingevuld. Met zijn expertise denken wij dat Jan dan ook de aangewezen persoon is die samen met ons als jeugd en technische commissie onze jeugdopleiding van nieuw elan kan voorzien. Binnen Omlandia beseffen we ons heel goed dat er de laatste jaren binnen de jeugdafdeling veel dingen niet goed zijn gegaan. Maar we moeten nu vooruit en niet meer terugkijken. Dat schiet namelijk niet op. En in dat kader is het alleen maar mooi dat ook spelers van onze huidige 1e selectie zich gaan inzetten voor onze jeugd. Dus wat betreft ziet de toekomst van de jeugdafdeling van Omlandia er een stuk zonniger uit dan een aantal maanden geleden.”