Anton Brontsema eerste achtervolger Cedric Tillema in Gerald Gras Keepersklassement

Geschreven door Johan Staal op . Geplaatst in Keepers Bokaal

Anton Bronsema is dankszij zijn cleansheet in het duel tegen Harkstede de eerste achtervolger van Cedric Tillema in de eerste tussenstand van het Gerald Gras Keepersklassement na de winterstop. De goalie van de Bafloers gaat echter nog steeds met een forse voorsprong aan de leiding en wanneer Cedric dat vast gaat houden zou het voor de tweede keer zijn, nadat Wim Beukema vorig seizoen winnaar werd, dat een doelman van Rood Zwart Baflo deze trofee gaat winnen

image 2016 09 08

Rood Zwart Baflo Cedric Tillema        8,67

Eenrum Anton Bronsema                    8,00

Winsum Germen Bouwman                 7,93

Poolster Simon Dijkman                      7,75

Loppersum Peter Paul Datema            7,62

Ezinge John Nooren                           7,30

CORENOS Sven Knot                        7,00

Zeester Daniel Veenstra                      7,00

FC Leo Niels Zijlstra                           6,86

Middelstum Jeroen Smit                     6,83

sv Bedum Jos Broekmans                  6,71

Stedum Bert-Jan Zijlema                    6,58

Noordwolde Benjamin van Aurich      6,42

de Fivel Sander Steenbergen            6,17

Noordpool Kevin Gjaltema                 6,11

SIOS Hidde Boer                               6,00

ZEC Jacco Knol                                 5,88

Omlandia Wim Beukema                   5,83

de Heracliden Pieter Buikema           5,82

Warffum Tonny Poel                         5,80

VVSV'09 Patrick Valkema                5,25

Kloosterburen Sander Adema          5,11

Keepers met minder dan vereiste wedstrijden

Ezinge Ben Douwsma                    10,00

Warffum Gert-Jan Dijkhuizen          8,67

Noordpool Edwin Dijkstra`              8,33

Warffum Arnold Blink                     8,00

de Heracliden Jan Medema           8,00

FC Leo Marco Wichers                  6,80

ZEC Jan Posthumus                     6,00

ZEC Ferdi Wit                               5,00

Ezinge Ricardo de Wit                    5,00

Eenrum Lammer Brinkhuizen        4,67

Cleansheet klassement

Cedric Tillema Rood Zwart Baflo      5

Peter Paul Datema Loppersum       4

Anton Bronsema Eenrum                4

Simon Dijkman Poolster                  4

Germen Bouwman vv Winsum         3

John Nooren Ezinge                         3

Benjamin van Aurich Noordwolde     2

Jeroen Smit Middelstum                   2

Sven Knot CORENOS                      2

Edwin Dijkstra Noodpool                  2

Ben Douwsema Ezinge                    1

Jos Broekmans sv Bedum               1

Wim Beukema Omlandia                 1 
Kevin Gjaltema Noordpool              1

Gert-Jan Dijkhuizen Warffum         1

Niels Zijlstra FC Leo                      1

Marco Wichers FC Leo                  1

Bert-Jan Zijlema Stedum                1

Daniel Veenstra Zeester               1

Penalty killer

Germen Bouwman vv Winsum             2

Jeroen Smit Middelstum                      1

Cedric Tillema Rood Zwart Baflo         1

Anton Bronsema Eenrum                     1